En kaliteli Stereo Bluetooth Kulaklik Yine Sennheiser'dan MM

Arkadaşlar, bu kulaklık hayatımı değiştirdi.

Nasıl mı?

1- Artık cep telefonumu müzik dinlemek için gerçekten kullanabiliyorum. 1700 lira vererek almış olduğum e90 Nokia'mın nihayet hakkını veriyorum. Nokia N serisi Stereo Bluetooth'u destekleyerek ne kadar güzel bir sonuç verdi inanamazsınız. Ama Sennheiser Communications burada gerçekten belirleyici donanım. Ses kalitesi = Sennheiser başka bir şey diyemem.
2- Motosiklet kullanırken hem müzik dinlemek hem de gelen telefonlara cevap vermek için ben başka kulaklık tanımıyorum.
4- Muhteşem ses izolasyonu sayesinde dışarıdan tamamen kopabiliyorsunuz. (motorda az tehlikeli gibi geliyor kulağa ama binen bilir hiç de tehlikeli değil. Sesini az açın muziğin tadından doyum olmaz.)
5- Pili bitmiyor ve bitmiyor!
6- Spor salonunda koyuyosun telefonu bir yere sonra dilersen ağırlık çalış dilersen koş. Ben 10m. den fazla uzaklaşmadığımı düşünüyorum. Ama bilinçli bir test yapmadım. Taktım kulaklığı önce biraz koştum sonra antreman boyunca telefonu unutmuşum koşu bandında. Giderken ben hala müzik dinliyorum antrenor hatırlattı abi telefon senin mi dedi. Bana kalsa bırakıp gidecem telefonu o derece hışırtı bızırtı yok. Bu arada Colesium'u bilen bilir mesafeler çok geniştir.


Bence kulaklık alacak arkadaşlar. Çok fazla dolanmasınlar MM200 sennheiser alsınlar. İşin sonu budur.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !